Dojčenie

Dojčeniu a pomoci a podpore dojčiacich mamičiek či tehuliek sa ako laktačná poradkyňa o.z. MAMILA (www.mamila.sk) venujem od mája 2014. 

Ak by ste sa chceli dozvedieť nové informácie o dojčení, opýtať sa na to, čo vás zaujíma alebo zdieľať váš príbeh, ste vítané v mojej Facebook podpornej skupine dojčenia tu.

S tehuľkami sa rada stretnem na skupinovej príprave na dojčenie, ktorú  organizujem pravidelne každý mesiac v Bratislave. Tá najbližšia v štúdiu Bellykick. Viac informácií nájdete tu.

9.11.2017

Zamestnanci AT&T majú 15% zľavu z poplatku za skupinovú prípravu na dojčenie. 

Ak vám miesto či čas nevyhovuje, pokojne ma kontaktujte na nosenie.dojcenie@gmail.com alebo 0948 526 482 a rada si s vami dohodnem individuálne stretnutie napríklad i u vás doma.

Osobné poradenstvo robím vrámci Bratislavy v obmedzenom režime. Poradenstvo v trvaní 1,5-2h vrámci Petržalky: 23Eur, v ostatných mestských častiach: 25Eur. V mestských častiach Vajnory, Rača, Krasňany, Devínska, Záhorská, Vrakuňa, Biskupice, Dolné Hony poradenstvo z časových dôvodov neposkytujem. Informáciu o najbližšom voľnom termíne nájdete v mojom profile tu. V prípade záujmu ma kontaktujte, prosím, telefonicky na  0948 526 482 a ak nemám možnosť zdvihnúť telefón, pošlite, prosím, sms.

I offer personal lactation consultancy in Bratislava also in English. The price for the 1,5-2hour consultancy: in Petržalka: 25Eur, in other parts of Bratislava: 30Eur. More information on next available slot can be found in my profile here. If interested please contact me by phone on +421 948 526 482. If I cannot answer your call please leave me a message.

Na emailové a telefonické poradenstvo nemám momentálne, bohužiaľ, časovú kapacitu. Pokojne si však pozrite zoznam poradkýň tu a oslovte poradkyňu, ktorá sa venuje poradenstvu i v takejto forme.